روند توسعه روستای تیس با مشارکت مردم و منطقه آزاد چابهار تسریع می‌شود

شناسه : 550 02 فوریه 2020 - 10:19 168 بازدید ارسال توسط :

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با توجه به ماهیت کار عمرانی-اجتماعی که در تیس وجود دارد می‌طلبد مشارکت و تعامل بیشتری با مردم برقرار کنیم تا بتوانیم روند توسعه را تسریع کنیم. “گرشاسب خزائنی” افزود: سه مورد تملک اراضی و چندین مورد تعریض و دیوارکشی داشتیم که با مصوبه هیئت‌مدیره توسط […]

روند توسعه روستای تیس با مشارکت مردم و منطقه آزاد چابهار تسریع می‌شود
پ
پ
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با توجه به ماهیت کار عمرانی-اجتماعی که در تیس وجود دارد می‌طلبد مشارکت و تعامل بیشتری با مردم برقرار کنیم تا بتوانیم روند توسعه را تسریع کنیم.

“گرشاسب خزائنی” افزود: سه مورد تملک اراضی و چندین مورد تعریض و دیوارکشی داشتیم که با مصوبه هیئت‌مدیره توسط سازمان منطقه آزاد چابهار انجام‌شده است.

وی اضافه کرد: لوله‌کشی آب بهداشتی یکی از خواسته‌های دیرین مردم این روستا بوده که همزمان با بازگشایی محور اصلی ۱۲۰۰ متر لوله‌کشی اصلی داشتیم و هم‌اکنون تعداد ۲۰۰ انشعاب آب شرب بهداشتی به اهالی واگذارشده است.

خزائنی اظهار داشت: همزمان ۲۰۰۰ متر جدول کاری و ۴۰۰ متر تایل گذاری در مرحله تکمیلی است که انتظار می‌رود بتوانیم با رفع نیازهای اولیه مردم این روستا گامی هرچند کوتاه در جهت خدمت‌رسانی به مردم روستای تیس برداریم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.