دوره آموزشی

آنالیز تاخیر در قرارداد های مشارکت عمومی خصوصی

شناسه : 3517 16 فوریه 2021 - 0:20 805 بازدید ارسال توسط :

دوره آموزشی تخصصی آنالیز تاخیر قرارداد های مشارکت عمومی خصوصی در شرکت توسعه مهندسی گاز توسط دکتر گرشاسب خزائنی برگزار می گردد.

آنالیز تاخیر در قرارداد های مشارکت عمومی خصوصی
پ
پ

دوره آموزشی تخصصی آنالیز تاخیر در قرارداد های مشارکت عمومی خصوصی در شرکت توسعه مهندسی گاز توسط دکتر گرشاسب خزائنی در تاریخ ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار می گردد.

این دوره که با همت شرکت کنترل فرآیند صنعت مبتکر برگزار می گردد به صورت الکترونیکی و در مدت ۸ ساعت برگزار خواهد شد. در طی این دوره علاوه بر مباحث تئوریک، یک پروژه موردی مربوط به شرکت توسعه و مهندسی گاز بررسی و نحوه مدیریت ادعاها در این قرارداد تشریح می گردد.

هدف دوره

هدف از این دوره آموزش مدیران پروژه ها و کارشناسان قراردادی شرکت توسعه گاز به منظور طراحی قراردادهای مشارکت عمومی خصوصی و توانمندسازی برای مدیریت صحیح ادعاهای قراردادی در حین اجرای پروژه است.

تاخیر در قرارداد های مشارکتی

قراردادهای مشارکت عمویم خصوصی به دلیل مدت زمان زیاد این نوع قراردادها و تکثر عوامل پروژه عموما داری ریسک ها و و تداخلات زیادی هستند که می تواند منشا بروز ادعا در قرارداد مشارکت گردد.

مهمترین این ادعاها، تاخیرات زمانی در پروژه است. با توجه به آنکه مدت زمان بهره برداری در قراردادهای مشارکت عمومی خصوصی کاربرد مالی و تعیین حق انتفاع شریک خصوصی دارد؛ این اهمیت دو چندان است.

شناسائی فرصت ها ایجاد ادعا و طراحی استراتژی هائی برای جلوگیری از وقوع ادعا و یا مدیریت آنها در صورت وقوع می تواند کمک بزرگی به دست یابی به اهداف پروژه و نتیجه گیری از سرمایه گذاری بخش خصوصی باشد

سرفصل دوره

سرفصل های مورد بحث در دوره آنایز تاخیر در قرارداد های مشارکت عمومی خصوصی:

  • مبانی مشارکت عمومی خصوصی
  • اجزای روش تدارک مشارکت عمومی خصوصی
  • مدل های قراردادی مشارکت عمومی
  • زمانبندی قراردادهای مشارکتی
  • ادعاها در قراردادهای مشارکت عمومی خصوصی
  • بررسی مدیریت ادعاها در پروژه موردی خط ششم سراسری گاز IGAT6

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.