شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

فراخوان مشارکت برای تامین اتوبوس برقی به روش BOO

شناسه : 3266 20 ژانویه 2021 - 23:57 555 بازدید ارسال توسط :

شرکت اتوبوسرانی تهران برای تأمین اتوبوس برقی، یک فراخوان جذب سرمایه گذار به روش مشارکت عمومی خصوصی برگزار می نماید. مشاور تهیه اسناد و برگزاری فراخوان شرکت مهندسین مشاور بهرو با راهبری دکتر گرشاسب خزائنی می باشد.

فراخوان مشارکت برای تامین اتوبوس برقی به روش BOO
پ
پ

شرکت اتوبوسرانی تهران برای تأمین اتوبوس برقی، یک فراخوان جذب سرمایه گذار به روش مشارکت عمومی خصوصی برگزار می نماید. مشاور برای تهیه اسناد و برگزاری فراخوان شرکت مهندسین مشاور بهرو با رهبری دکتر گرشاسب خزائنی می باشد.

مشخصات فراخوان مشارکت:

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در نظر دارد تأمین مالی، تأمین و بهره برداری از ۵۰ دستگاه اتوبوس برقی از طریق مشارکت بخش عمومی و خصوصی را در ازای تخصیص بخشی از درآمد حاصل از بهره برداری از خطوط اتوبوس برای دوره زمانی معین به روش BOO و با استفاده از ظرفیت تبصره ۱۹ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور با شرایط ذیل به سرمایه گذار واجد شرایط واگذار نماید:

•    موضوع پروژه: تأمین مالی، تأمین و بهره برداری از تعداد ۵۰ دستگاه اتوبوس (به میزان ۷۵% آورده سرمایه گذار بخش خصوصی) و طول مدت قرارداد ۲۰ سال
•     دوره تأمین: حداکثر ۱۰ ماه خواهد بود.
•    دوره بهره¬برداری تجاری: حدوداً ۲۰ سال بر اساس مدل مالی پیشنهادی سرمایه پذیر
•    محل اجرا: یکی از خطوط اعلامی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه.
•    نحوه تأمین مالی: مبلغ کل طرح، حدود ۵۶۰۰ میلیارد ریال معادل ۱۸ میلیون یورو می باشد که از این مقدار ۲۵% از کل هزینه‏ های تأمین اتوبوس ها به صورت کمک بلا عوض در تعهد دولت از محل تبصره ۱۹ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ خواهد بود و سهم مشارکت سرمایه گذار شامل ۷۵% از هزینه تأمین در قالب آورده سرمایه گذار، تسهیلات و … می باشد.
•    نحوه بازگشت سرمایه: بازگشت اصل و سود سرمایه گذاری از محل درآمد مستقیم فروش بلیط و سایر درآمدهای جانبی شامل درآمد حاصل از ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی و درآمدهای حاصل دیگر خواهد بود.

اطلاعات بیشتر فراخوان مشارکت

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت شرکت واحد اتوبوسرانی مراجعه نمائید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.