عضو کمیته سیاست گذاری

عضو کمیته سیاست گذاری کنفرانس حقوق ساخت

شناسه : 1151 12 فوریه 2020 - 22:27 337 بازدید ارسال توسط :

دکتر گرشاسب خزائنی به عنوان عضو کمیته سیاست گذاری و عضو کمیته داوری در اولین کنفرانس حقوق ساخت با همکاری جمعی از بهترین اساتید و متخصصان رشته های حقوق و مهندسی ساخت تلاش کرده اند تا این حوزه بین رشته ای را در ایران رواج دهند

عضو کمیته سیاست گذاری کنفرانس حقوق ساخت
پ
پ

عضو کمیته سیاست گذاری

اولین کنفرانس بین المللی حقوق ساخت

دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

بهمن ماه 1398

 

اهمیت مباحث حقوقی در صنعت ساخت وساز به حدی است که در کشورهای پیشرفته، مشخصا گرایش حقوق ساخت ایجاد شده و سالانه فارغ التحصیلان بسیار زیادی را به بازار کار ارائه می دهد. متاسفانه در کشور ما، این موضوع تا حد بسیار زیادی مغفول مانده و در عین نیاز بسیار زیاد صنعت ساخت و ساز به حل و فصل چالش های حقوقی این صنعت، توجه خاصی به آن صورت نگرفته است.

دکتر گرشاسب خزائنی به عنوان عضو کمیته سیاست گذاری و عضو کمیته داوری در اولین کنفرانس حقوق ساخت با همکاری جمعی از بهترین اساتید و متخصصان رشته های حقوق و مهندسی ساخت تلاش کرده اند تا این حوزه بین رشته ای را در ایران رواج دهند. کنفرانس حاضر با در نظر گرفتن ضرورت های مختلفی مانند توسعه مفهوم حقوق ساخت در کشور، افزایش سطح آگاهی مهندسان از مسئولیت های قضایی خود، آشنایی با آخرین تحولات در حوزه حقوق ساخت و … سعی دارد گامی موثر در توسعه مباحث حقوق ساخت در کشور داشته باشد. این کنفرانس فرصت مناسبی برای گردهمایی متخصصین در این حوزه را به نحوی مقتضی فراهم می کند.

:: محورهای کنفرانس

  1. قراردادهای ساخت
  2. ساختارها، نهادها و ضوابط حقوق ساخت
  3. اختلافات، دعاوی و حل و فصل آنها
  4. آثار حقوقی صنعت احداث
  5. سایر موضوعات

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.