عضو کمیته داوری

عضو کمیته داوری کنفرانس مدیریت پروژه

شناسه : 1145 12 فوریه 2020 - 21:27 278 بازدید ارسال توسط :

دکتر گرشاسب خزائنی در طی سالها به عنوان کمیته داوری کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه این افتخار را داشته است که با همکاری مجموعه اساتید و متخصصان حوزه دانش مدیریت پروژه، با هدف گسترش و بالندگی مدیرت پروژه در ایران همکاری نماید.

عضو کمیته داوری کنفرانس مدیریت پروژه
پ
پ

عضو کمیته داوری پانزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه

کنفرانس مدیریت پروژه، از سال 1383 که اولین همایش این کنفرانس به همت مجموعه آریانا برگزار گردید محلی برای گردهمائی و تبادل آخرین یافته های دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد. این کنفرانس در طول سالیان دارای تغییرات و بخش های جدید بوده است ولی همیشه بخش تحقیقات و ارائه مقالات پژوهشی عنصر هویت بخش و عمده این کنفرانس بوده است. 

مقالات کنفرانس در دو بخش شفاهی و پوستری ارایه خواهند شد. به طور معمول حدود ۴۵-۴۰ مقاله در بخش شفاهی و ۳۵-۳۰ مقاله در بخش پوستری ارایه خواهد شد. این مقالات ترکیبی از مقالات دانشگاهی و مقالات کاربردی بخش صنعت می‌باشند. این مقالات توسط کمیته داوری کنفرانس که تشکیل یافته از بهترین اساتید دانش مدیرت پروژه و ساخت می باشد داوری شده و برای ارائه در فرصت کنفرانس انتخاب می شوند. دکتر گرشاسب خزائنی در طی سالها به عنوان کمیته داوری کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه این افتخار را داشته است که با همکاری مجموعه اساتید و متخصصان حوزه دانش مدیریت پروژه، با هدف گسترش و بالندگی مدیرت پروژه در ایران همکاری نماید.

پانزدهمین کنفرانس مدیریت پروژه با محور حکمرانی پروژه در تاریخ های 4 و 5 اسفندماه سال 1398 در تهران برگزار می شود و با حضور در کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه می‌توانید:
• از کارگاه هاى آموزشى متنوع و کاربـردى که توسـط مدرسـان حرفـه اى در سمینارها و میزگردهاى مدیریت پـروژه ارائه خواهد شد استفاده کنید.
• در سمینارها و میزگردهای اساتید شاخص داخلـى شرکت کنید و دانش مدیریت پروژه خـود را به روز کنید.
• از سخنـرانى هاى اساتیـد شاخص بین المللى بهره ببرید و دانش خود را در کلاس جهانی ارتقا دهید.
• با رمز و رمـوز کار سـایر شرکت ها و پروژه‌ها در قالب CaseStudy آشنا شوید.
• در جمع مدیران و کارشناسان پروژه حضور یافته و روابط حرفـه اى خود را توسـعه دهیـد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.