مشاور تامین مالی و قرارداد

شرکت مدیریت هیربدان

شناسه : 661 05 نوامبر 2018 - 23:46 1380 بازدید ارسال توسط :

همکاری با شرکت هیربدان به عنوان مشاور در حوزه قراردادها و انجام پروژه های: مدیریت طرح پروژه احداث خط لوله صادراتی گاز به عراق به صورت BOT، خرید و احداث نیروگاه قشم، توسعه پروژه خط لوله انتقال گاز به عمان

شرکت مدیریت هیربدان
پ
پ

شرکت هیربدان به عنوان یک مجموعه کاملا خصوصی، در سال ۱۳۷۹ توسط گروهی از مهندسین و مدیران حرفه‌ای، با تجربه و متخصص به عنوان یک شرکت پیمانکار اجرائی کلید در دست (EPC) فعالیت خود را در زمینه نفت و گاز، پتروشیمی و نیروگاهی آغاز نمود. در همان سال‌های ابتدای تأسیس شرکت، با استفاده از تجارب و توانمندی‌های مدیران و کارشناسان ایرانی توانست پروژه‌های ملی و بزرگی را بصورت پیمانکار اجرائی کلید در دست (EPC) و همچنین مدیریت پروژه (MC) اجرا نماید. همزمان با اجرای موفقیت‌آمیز پروژه «احداث نیروگاه پالایشگاه بندرعباس»، مدیریت انتقال تکنولوژی نیروگاه‌های بادی برای اولین بار در کشور، و همچنین پروژه «تزریق گاز آغاجاری» به عنوان بزرگترین تزریق گاز خاورمیانه، به شرکت هیربدان واگذار گردید.

شرکت هیربدان در راستای تبدیل شدن به یک شرکت بین‌المللی، فعالیت‌های خود را در خارج از کشور گسترش داده و در سال ۱۳۸۶ برای اجرای «نیروگاه و تأسیسات جانبی پالایشگاه مسقط» در کشور عمان، در طی یک رقابت بسیار فشرده و تنگاتنگ – با حضور ۱۷ شرکت بزرگ بین‌المللی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، ترکیه و هندوستان – حائز بالاترین امتیاز گردیده و با شایستگی، برنده مناقصه اجرای پروژه، اعلام گردید. این شرکت ضمن اجرای موفقیت‌آمیز کلیه مراحل ساخت، نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری آزمایشی از تجهیزات نصب شده در پالایشگاه مسقط، توانست با بکارگیری بیش از ۷۵۰ نفر نیروی کار و عبور از مرز کاری ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر ساعت کار، بدون بروز هیچگونه حادثه‌ای، موفق به دستیابی دستاوردی بسیار ارزشمند در عرصه اجرای کارهای صنعتی بزرگ شود.

شرکت هیربدان در طول سال‌های فعالیت خود، پروژه‌های متعددی را برای کارفرمایانی همچون «شرکت ملی گاز ایران»، «شرکت مهندسی و توسعه نفت»، «شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران»، «شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب»، «شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی»، «شرکت نفت عمان»، «شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران» و بسیاری مجموعه‌های دیگر، انجام داده است.

در طی بیش از یک دهه از تأسیس هیربدان، این شرکت توانسته است با توجه به قابلیت‌ها و رتبه‌بندی‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، بیش از ۳۰ پروژه در بخش‌های مختلف اعم از نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و صنعتی را به صورت طرح و ساخت، مدیریت پروژه و یا مشاوره، در داخل و یا خارج از کشور، با موفقیت به اتمام رسانیده و تحویل نماید. در حال حاضر سرمایه شرکت هیربدان ده میلیارد ریال بوده؛ و همچنین بیش از ۳۰۰ کارمند شامل مهندسین، تکنسین‌ها، متخصصین و پرسنل اداری در دفاتر تهران و کارگاه‌های پروژه‌های شرکت، مشغول به کار می‌باشند.

iran-iraq-gas-pipeline-hirbodan-kermanshah-30in-73-1024x683.jpg


خط لوله ششم سراسری گازشرکت ملی گاز ایران با هدف گسترش همکاری‌های تجاری با کشورهای همسایه از جمله صادرات گاز به کشور عراق از منابع عظیم مخازن گازی فازهای پارس جنوبی که در حال تولید و توسعه می‌باشند، طرح احداث خط لوله صادرات گاز به بغداد و بصره را با ظرفیت انتقال گاز ۱۱۰ میلیون متر مکعب در روز جهت صادرات گاز شیرین از پالایشگاه‌های منطقه ویژه پارس جنوبی به کشور عراق، و تامین و تقویت سیستم گازرسانی استان‌های غربی و شمال غرب کشور در فصول سرد سال به مورد اجرا درآورده است.

پروژه ادامه خط لوله ششم سراسری به طول ۵۹۰ کیلومتر در سال ۱۳۹۴ با هدف صادرات گاز به عراق از سوی شرکت نفتانیر (بعنوان سرمایه‌گذار) در قالب یک قرارداد مشاوره مدیریت، به شرکت هیربدان ابلاغ و مراحل اجرائی آن در حال تکمیل و انجام می‌باشد. محدوده کاری پروژه شامل اجرای بیش از ۵۹۰ کیلومتر خط لوله، احداث ۵ تأسیسات تقویت فشار گاز، احداث ۵ ایستگاه کنترل فشار گاز و احداث یک ایستگاه اندازه‌گیری گاز می گردید.

خط انتقال گاز ششم سراسری به طول تقریبی ۱۲۰۰ کیلومتر و قطر ۵۶ اینچ از مبدأ عسلویه (خروجی فازهای ۹ و ۱۰) در استان بوشهر شروع، و تا دهگلان در استان کردستان، امتداد می‌یابد که شامل گستره‌های : خط لوله عسلویه-بیدبلند به طول ۵۰۰~ کیلومتر، خط لوله بیدبلند-اهواز به طول ۱۱۰~ کیلومتر و خط لوله اهواز-دهگلان به طول ۵۹۰~ کیلومتر می‌باشد

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.