ACI اروپا اعلام نمود

تورینو، فرودگاه برتر اروپا

شناسه : 3060 21 نوامبر 2020 - 12:38 338 بازدید ارسال توسط :

فرودگاه تورینو، به دلیل توانائی در مدیریت بحران و مسئولیت اجتماعی به عنوان فرودگاه برتر اروپا در سال ۲۰۲۰ دست یافت.

تورینو، فرودگاه برتر اروپا
پ
پ

جوایز ACI اروپا، برای انتخاب برترین فرودگاه های اروپا در سال ۲۰۲۰ (سالیانه ۱۶ ام) اعلام گردید. و بر این اساس فرودگاه تورینو، در کلاس فرودگاه های تا ۵ میلیون مسافر به عنوان برتر دست یافت.

ACI به صورت سالیانه اقدام به ارزیابی و انتخاب برترین فرودگاه های حوزه اروپا می کند. جوایز اعلام شده توسط این سازمان در چند رشته شامل بهترین جایزه برترین فرودگاه (در اندازه های مختلف)، جایزه تعالی منابع انسانی، جایزه نوآوری در محیط زیست و جایزه فرودگاه قابل دسترسی می باشد. علاوه بر این، ACI در حال راه اندازی یک دسته کاملاً جدید جوایز با نام جایزه تحول دیجیتال است. که ابتکاری مشترک از سوی شرکت  SESAR و با همکاری ACI اروپا است.

این جایزه، فرودگاه ها را از لحاظ تعالی و موفقیت در طیف وسیعی از معیارها از جمله تسهیلات، روابط عمومی، خرده فروشی، خدمات مشتری (شامل مسافر و هواپیمایی)، کیفیت عملیات، آگاهی از محیط زیست، و ملاحظات امنیتی ارزیابی می نماید.

این جایزه توسط هیئت داوران متخصص و ذینفعان اصلی فرودگاه ها ارزیابی می شود. برندگان در طی مراسم اهدای جوایز بهترین فرودگاه، که به صورت مجازی برگزار خواهد شد، به عنوان بخشی از کنگره سالیانه ACI اروپا اعلام می شوند.

فرودگاه تورینو، برتر در مدیریت بحران و مسئولیت اجتماعی

فرودگاه تورینو امروز جایزه بهترین فرودگاه را در سی امین سالانه شورای بین المللی فرودگاه ها (اروپا) دریافت کرد. فرودگاه تورین، در رده فرودگاه های تا ۵ میلیون مسافر، از نظر توانایی در اجرای به موقع و موثر اقدامات پیشگیرانه با هدف مهار بیماری همه گیر و ارائه راه حل های نوآورانه، متمایز شناخته شده است.

این مهم به دلیل اهمیت ویژه ای که این فرودگاه به آموزش و حمایت از کارمندان خود می دهد و همچنین توانایی همکاری با جامعه، حمایت از مردم و مدارس در شرایط بحرانی از طریق کمک های مالی به شهرداری های همجوار داده شده است. اندره اندرومو، مدیر عامل شرکت تأیید می کند بر مسیری که این فرودگاه برای مقابله با بحران در پیش گرفته است و همچنان نقشی که به عنوان نیروی محرکه اقتصاد و مسئولیت اجتماعی محیط خود ایفا می نماید.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.