تبریک فرا رسیدن عید نوروز و مبعث رسول اکرم

شناسه : 1791 19 مارس 2020 - 19:40 279 بازدید ارسال توسط : نویسنده : گرشاسب خزائنی

ضمن تبریک عید مبعث و عید نوروز به تمامی اساتید، فعالان صنعت ساخت و دیگر همراهان، جا دارد از زحمات و تلاشهای همکاران عزیزم در منطقه ازاد چابهار در یکسال گذشته تشکر نمایم. بدون شک پیشرفت های صورت گرفته در سال ۱۳۹۸ مرهون تلاش جمعی شما می‌باشد

تبریک فرا رسیدن عید نوروز و مبعث رسول اکرم
پ
پ

حلول سال نو و فرارسیدن عید نوروز، یاد آور عظمت بی انتهای پروردگار و تجسم اعمال و رفتار در روز قیامت است. لذا عید نوروز و زنده شدن گیاهان تداعی کننده ایجاد حال بهتر و شایسته تردر ما می باشد. آنچنان که می فرماید “احول حالنا”. امسال که آغاز سال جدید همراه شده است با عید مبعث رسول اکرم و خاتم النبیین، امید دارم که سالی با رونق و سلامتی برای تمامی ملت ایران باشد.

سال گذشته ملت بزرگ ایران دشواری های زیادی را تحمل کردند. به امید خدا در سال ۱۳۹۹ نتیجه مقاومت ها و همدلی های خود را درک خواهند کرد. و در سالی که جهش تولید نام گرفته است، اقتصادی قوی تر و رفاه بیشتری را برای کشور عزیزمان ایجاد میکند.

این مهم اتفاق نخواهد افتاد مگر به تدبیر جامعه دانشگاهی و متخصصانی که دانش را با اجرا آمیخته اند و تلاش مدیران و فعالین اقتصادی که با تعهد و خلاقیت به ساختنی ایرانی اباد و ملتی سرفراز باور دارند. باشد که ایرانی بسازیم که الگوئی برای ابادانی و اقتدار باشد بر پایه استقلال و تلاش فرزندانش.
در اینجا فرصت را مغتنم شمرده ، لازم می دانم از  همکارانم در منطقه ازاد چابهار در یکسال گذشته تشکر نمایم. بدون شک همه موفقیت ها و پیشرفت های صورت گرفته در سال ۱۳۹۸، خصوصا عملکرد ۳٫۵ برابری پروژه های عمرانی مرهون سعی و تلاش جمعی شما می‌باشد.

اینجانب در عید نوروز باستانی سالی خوش را توأم با سلامتی، سعادت و عاقبت بخیری را برای تمامی اساتید بویژه همکارانم در دانشگاه آزاد تهران غرب و فعالین و متخصصان حوزه پیمانکاری و صنعت ساخت که ما را همراهی می کنند، از خداوند منان مسئلت دارم

 

گرشاسب خزائنی

فروردین ۱۳۹۹، منطقه آزاد جابهار

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.