فراخوان انتخاب سرمایه‌گذار پروژه‌های گردشگری منطقه آزاد چابهار

شناسه : 146 25 دسامبر 2019 - 13:54 279 بازدید ارسال توسط :
سازمان منطقه آزاد چابهار، این سازمان در نظر دارد با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، 11 پروژه خدماتی، گردشگری، تجاری پارک لیپار به شرح جدول زیر را از طریق فراخوان و در قالب قرارداد ساخت، بهره‌برداری و انتقال (BOT) به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار نماید.
فراخوان انتخاب سرمایه‌گذار پروژه‌های گردشگری منطقه آزاد چابهار
پ
پ

سازمان منطقه آزاد چابهار، این سازمان در نظر دارد به استناد بند ۶ ماده ۶ آئین‌نامه نحوه استفاده از زمین و منابع ملی در مناطق آزاد و به‌منظور توسعه و تأمین زیرساخت‌های گردشگری منطقه و رساندن شاخص‌ها و فضای سرانه خدماتی و گردشگری منطقه به نرم استاندارد کشوری و جهانی و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، ۱۱ پروژه خدماتی، گردشگری، تجاری پارک لیپار به شرح جدول زیر را از طریق فراخوان و در قالب قرارداد ساخت، بهره‌برداری و انتقال (BOT) به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار نماید.

متقاضیان جهت شرکت در فراخوان و دریافت اسناد مربوطه به دبیرخانه سازمان به آدرس منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار – ساختمان شماره ۲ طبقه همکف مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به پورتال سازمان به آدرس https://cfzo.ir/monaghese و یا با شماره تلفن ۳۱۳۵۲۲۳۵- ۰۵۴ تماس حاصل فرمایند.

حداکثر مهلت دریافت اسناد فراخوان از تاریخ ۰۷/۱۱/۱۳۹۸ لغایت پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۸ به مدت یک هفته می‌باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.