ارائه خدمات مشاوره

موسسه آموزشی علوی

شناسه : 1320 28 فوریه 2016 - 23:57 230 بازدید ارسال توسط :

دکتر گرشاسب خزائنی خدمات مشاوره به منظور برنامه ریزی استراتژیک با رویکرد کارت امتیاز متوازن (BSC)، طراحی مجدد فرایند و بازنگری ساختار سازمانی موسسه آموزشی علوی را برای دستیابی به هدف توسعه مدارس زنجیره ای و به روز اوری مدل کسب و کار موسسه علوی بر عهده داشته است.

موسسه آموزشی علوی
پ
پ

 

برنامه ریزی استراتزیک و طراحی فرآیندهای

موسسه آموزشی علوی

 

موسسه فرهنگی آموزشی علوی ، مثبوت به شماره اساسنامه ۱۸۱۰۷ مورد تایید وزارت آموزش و پرورش و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجوز انتشارات به شماره ۷۶۶۱ به مدت ۲۵ سال است به عنوان اولین و قویترین مرکز آموزش در ایران در حال خدمت رسانی آموزشی و فرهنگی به دانش آموزان ، داوطلبان و خانواده محترم ایشان می باشد. این موسسه در مدت زمان فعالیت خود اهدافی را برای خود تعیین نموده که از مهمترین آن ، تلاش در جهت توسعه عدالت آموزشی از طریق ارائه خدمات یکپارچه ، با کیفیت و جامع ؛ در اقصی نقاط ایران اسلامی و از جمله مناطق محروم و کمتر توسعه یافته بوده است و این بدان معناست که افراد بدون توجه به محل زندگیشان ، بتوانند از امکانات آموزشی مشابه و یکسانی برخوردار گردند.

موسسه علوی با افتخار از همنامی با نام مبارک علوی همواره کوشیده از طریق اجرای کامل تعهدات آموزشی و فرهنگی خود به داوطلبان ، اصل صداقت و امانت داری را رعایت نموده و با ارائه خدمات جامع آموزشی در بخشهای مختلف به شکل یکسان و هماهنگ و ایجاد بستر مناسب برای بهره مندی تمامی دانش آموزان از این خدمات در دورترین و محروم ترین نقاط ایران فراهم آورد. موسسه آموزشی علوی در مقاطع مختلف تحصیلی شامل سالهای دهم ، یازدهم و دوازدهم متوسطه دوم هفتم ، هشتم و نهم متوسطه اول و همچنین مقاطع اول تا ششم دبستان در حال خدمت رسانی آموزشی و فرهنگی به داوطلبان و دانش آموزان محترم در بیش از۱۲۰ شهرستان ایران اسلامی می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.