ارائه خدمات مشاوره به

پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله

شناسه : 1309 18 فوریه 2016 - 0:37 611 بازدید ارسال توسط :

برنامه ریزی مدیریت استراتژیک پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با توجه به آسیب پذیری و واقعیت لرزه خیز بودن کشور، بر اساس پیشنهاد سازمان یونسکو و تصویب دولت، مؤسسه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با مجوز شورای گسترش آموزش عالی در آذرماه ۱۳۶۸ تأسیس شد. این مؤسسه در پاییز ۱۳۷۸ […]

پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله
پ
پ

برنامه ریزی مدیریت استراتژیک

پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله

با توجه به آسیب پذیری و واقعیت لرزه خیز بودن کشور، بر اساس پیشنهاد سازمان یونسکو و تصویب دولت، مؤسسه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با مجوز شورای گسترش آموزش عالی در آذرماه ۱۳۶۸ تأسیس شد. این مؤسسه در پاییز ۱۳۷۸ بر اساس مصوبه چهارصد و هشتمین جلسه شورای گسترش آموزش عالی به پژوهشگاه ارتقاء یافت و در مردادماه ۱۳۸۰ اساسنامه جدید پژوهشگاه تصویب شد.

دکتر گرشاسب خزائنی در قالب یک قرارداد خدمات مشاوره برنامه استراتژیک پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله را تدوین و با برنامه عملیاتی در پژوهشگاه مستقر نمودند.  در بیانیه چشم انداز، مقرر است پژوهشگاه در افق این چشم انداز تبدیل به پیشرفته ترین مرکز آموزشی، پژوهشی و کاربردی مهندسی زلزله و زلزله شناسی منطقه آسیای جنوب غربی و مرکز اصلی تحقیقاتی پشتیبان سیاست های کلان کشور در خصوص زلزله و زلزله شناسی گردد. همچنین ماموریت اصلی پژوهشگاه، پشتیبانی علمی و عملی از کاهش خطرپذیری در برابر زلزله و گسترش فرهنگ ایمنی در برابر زلزله در کشور و منطقه از طریق پژوهش، آموزش و ارائه خدمات مهندسی، مشاوره ای و کاربردی در کلیه زمینه های مرتبط با زلزله شناسی، مهندسی زلزله، بحران های ناشی از زلزله و فناوری های مرتبط با زمینه های فوق می باشد؛ که میزان فعالیت های پژوهشی و آموزشی، نوآوری و تجاری سازی فناوری، بهره وری، خدمات ملی، نیروی انسانی کارآمد و متخصص، فضا و تجهیزات مناسب پژوهشی و آموزشی عوامل کلیدی موفقیت در دستیابی به ماموریت های پژوهشگاه می باشند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.