دانشگاه بین المللی چابهار:

امتحان پایان ترم درس مدیریت پروژه سازمانی

شناسه : 1278 14 فوریه 2020 - 21:46 456 بازدید ارسال توسط :

دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مهندسی و مدیرت ساخت دانشگاه بین المللی چابهار، که با دکتر خزائنی درس مدیریت پروژه داشته اند می بایست پروزه های پایانی خود را حداکثر تا 17 بهمن ماه تحویل نمایند.

امتحان پایان ترم درس مدیریت پروژه سازمانی
پ
پ

نحوه ارائه سمینار پایانی

درس مدیریت پروژه سازمانی

دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت

دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مهندسی و مدیرت ساخت دانشگاه بین المللی چابهار، که با دکتر خزائنی درس مدیریت پروژه را در ترم اول 1398-1399 داشته اند می بایست پروزه های پایانی خود را حداکثر تا 17 بهمن ماه تحویل نماینده کلاس (مهندس صادق نیا) نمایند.

متذکر می شود که سمینار می بایست شامل بررسی و تحلیل 3 مقاله علمی پژوهشی مزتبط و با موضوع مشخص در یک حوزه دانش مدیریت پروژه باشد. دانشجویان می بایست دست اوردهای هر پژوهش را بیان کرده و در انتها این دستاوردها را با توجه به روش تحقیق انتخاب شده در مقاله مورد بررسی و یا دامنه تحقیق مورد مقایسه و تحلیل انجام دهند. مقالات لزوما بایست از میان ژورنال های معتبر مدیریت پروژه که در کلاس معرفی شده اند باشد و می بایست حداکثر طی 5 سال اخیر منتشر شده باشند.

برای جلوگیری از تضییع حق عزیزان، موضوع مقالات می بایست حتما مطابق لیست اعلام شده باشد و صرفا در همان زمینه ارزیابی و نمرات داده خواهد شد. لطفا اصل مقاله به همراه ادرس ارجاع به ان ضمیمه شود.

موفق باشید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.